Origen Crianza 2017 Magnum 1,5L

Skladom
Značka: Comenge
€53,80 €44,83 bez DPH
Kategória: ČERVENÉ VÍNO
Druh: Suché, Crianza
Odroda: Tempranillo
Oblasť: DO Ribera del Duero
Výrobca: Bodegas Comenge
Objem: 1,5 l
Bio: Áno
Info: Sme výhradným dovozcom tohto produktu. Nájdete ho iba u nás a vo vybraných prevádzkach
Preprava: Pri nákupe nad 70€ je preprava zdarma
main
BIO

Unikátne, vysoko kvalitné víno, ktoré získalo 93 bodov Peñín. Zber a triedenie bobúľ sa vykonávajú ručne. Víno zreje 15 mesiacov v barikových sudoch z francúzskeho dubu, ktoré mu dodajú nezameniteľnú a lahodnú chuť. Víno pochádza z rodinného vinárstva vo vinohradníckej oblasti D.O. Ribera del Duero, preslávenej svojimi červenými vínami, ktoré patria medzi najkvalitnejšie na svete. Ekologické poľnohospodárstvo. Zlatá medaila Mundus Vini Biofach.

Obsah alkoholu: 14,5% 

Teplota podávania: 16-18 ºC

Odporúčané jedlá: Vyzreté syry, všetky druhy grilovaného, pečeného alebo duseného mäsa.

Fermentácia v malých betónových nádržiach za použitia vlastných, prírodných kvasiniek. Víno zrie 15 mesiacov v barikových sudoch z francúzskeho dubu.

Farba: Živá čerešňovo-červená farba s fialovými odtieňmi.

Vôňa: Vyniká intenzívna vôňa po červenom ovocí ako ríbezle, čučoriedky a černice, doplnené o lesné jahody, sladké drievko a aníz. 

Chuť: V ústach je svieže, so širokou štruktúrou a príjemnou textúrou. Vďaka prírodnej kyslosti a šťavnatým trieslovinám poskytuje osviežujúci pocit, ktorý pozýva na ďaľší pohár. Intenzívne ovocné chute sú doplnené o vanilku, škoricu a klinčeky získané zo zrenia v barikových sudoch. Dochuť je veľmi dlhá a príjemná.

Obsahuje siričitany.

 

 

Snow
Forest
Späť do obchodu