DISTRIBÚCIA & HORECA

Špecializujeme sa na španielske víno, olivový olej a delikatesy. Exkluzívne spolupracujeme s výrobcami vína, olivového oleja a delikates z najvýznamnejších regiónov Španielska. Naše skúsenosti a starostlivý výber Vám garantujú, že u nás nájdete najlepší pomer “cena/kvalita“, ktorý si získa Vašich zákazníkov alebo obchodných partnerov.

PRE FIRMY

Potrebujete víno alebo iné naše produkty na firemné podujatie alebo ako dar pre obchodných partnerov? Poradíme Vám s výberom, ktorý zapôsobí a zanechá skvelý dojem. Ponuku s výhodnou zľavou Vám vypracujeme na mieru. Kontaktujte nás na 0948 701 708, 0911 815 789 alebo na info@iberian.sk.

HORECA

Naše produkty dodávame do vinoték, hotelov, reštaurácii, barov a kaviarní za výhodné veľkoobchodné ceny. Okrem výborného pomeru “cena/kvalita” ponúkame:

- možnosť udelenia exkluzivity vo Vašej lokalite
- asistenciu pri zostavení vínnej karty resp. zakomponovania vína do vínnej karty alebo pri výbere iných našich produktov (olivový olej, delikatesy).
- školenie personálu
- reklamnú a marketingovú podporu
- prezentácie a degustácie
- dizajnový návrh a tlač letákov, vínnej karty a propagačného materiálu rešpektujúc Vaše požiadavky

S našimi produktmi ponúknete svojim zákazníkom niečo nové, rozdielne a lepšie ako Vaša konkurencia. Navyše získate nových zákazníkov, zvýšite tržby a zisk.

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0948 701 708, 0911 815 789 alebo na info@iberian.sk.

Garantujeme Vám spokojnosť!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie